“Укроборонпром” домовився про співпрацю з провідним розробником роботів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

“Укроборонпром” домовився про співпрацю з естонською компанією Milrem Robotics. Разом вироблятимуть роботизовані системи для українських військових, повідомляє EDR Magazine.

Реклама

Milrem Robotic вважається одним з провідних розробників в області роботизованих платформ. Компанія займається розробкою безпілотних систем для італійської армії. Її роботизована платформа бере участь у конкурсі на оснащення армії США.

У співпраці з українцями Milrem Robotic розглядає можливість виробництва обладнання для винищувачів THeMIS (з HMG і протитанковими можливостями), бойової техніки (виявлення мін і розмінування) і безпілотних наземних транспортних засобів CASEVAC. Ця угода також передбачає інженерне співробітництво в розробці колісних бойових машин.

“Ця невдала війна в Україні ясно показує, що безпілотні і роботизовані системи відіграють важливу роль на полі бою. З часом ця роль зростатиме”, – сказав Кулдар версі, генеральний директор Milrem Robotics.

На його думку, головною метою співпраці з українськими розробниками є забезпечення безпеки бійців і в той же час надання більш сильного і асиметричного впливу на сили агресорів.

Міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишин підкреслив, що наша країна придбала унікальний досвід в області оборонних технологій і зарекомендувала себе як провідна високотехнологічна міжнародна компанія.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: