Український застосунок bird для оренди квартир скоро може з’явитися на Android. Що ще планують розробники

Компанія bird, відома своїм застосунком для оренди житла, який зараз доступний лише на iOS, планує випустити його і для користувачів на Android. Засновник bird, Арсеній Фещенко, повідомив про це у своєму інтерв’ю для AIN.UA.

“Один із головних запитів, що до нас надходить від користувачів, – це можливість користуватись застосунком на Android. Ми точно плануємо розширити свою аудиторію і на Android, але наразі конкретної дати запуску ще немає”, – ділиться Фещенко.

Крім цього, в планах розробити продукт, який полегшить пошук житла. bird працює над розумним помічником, який автоматично розуміє потреби користувача та надає відповідні результати. Фещенко підкреслює, що їхня мета – створити застосунок, який не просто показує варіанти квартир, але й розуміє, чому один варіант підходить, а інший – ні, надаючи більше інформації, схожої на допомогу від професіонала.

Пошук квартир може бути складним, тому bird прагне зробити його легшим. Команда планує оптимізувати процес, вилучаючи менш привабливі пропозиції та виділяючи найкращі. Це включає підказки щодо квартир в інших районах, якщо в обраному районі варіантів немає.

Також bird планує розширення на нових ринках, зокрема у Варшаві та Берліні. Щодо конкретних дат, поки немає точної інформації. Команда також працює над вирішенням проблеми, коли деякі квартири не відображаються на мапі з невідомих причин.

bird, внутрішній стартап компанії ЛУН, запустив свій застосунок у грудні 2018 року. Його особливості включають детальну 3D-карту з підсвічуванням пропозицій оренди та штучний інтелект для персоналізованих рекомендацій та виявлення фейкових оголошень.

У 2022 році bird розширила свою діяльність на Лондон під назвою birb, додавши нові функції. Зараз команда активно працює над вдосконаленням та розширенням своєї ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я