Плани українців на новорічний шопінг: які цікаві подробиці розкриває опитування Deloitte

Згідно з опитуванням компанії Deloitte, 59% українців планують здійснити святкові покупки, але це трохи менше, ніж минулого року (61%). Також вражає те, що значна кількість людей має намір віддати частину свого новорічного бюджету на благодійність.

Головне з опитування

Цього року більшість українців (64%) планують розпочати шопінг у період з 1 по 24 грудня, витрачаючи від 1 тис. до 5 тис. гривень (56% опитаних). Новий календар також вносить зміни: 45% святкують Різдво 25 грудня та 17% – 7 січня. Неймовірно, що 32% планують святкувати обидва рази.

Зміни у витратах

49% українців витратять більше коштів на святкування Нового року порівняно з Різдвом. Харчові продукти, одяг, взуття, предмети домашнього вжитку та алкоголь лишаються основними категоріями покупок. Цікаво, що молодь (18-27 років) активно інвестує у побутове облаштування.

Пошук вигідних умов

Більше покупців готові відкласти покупку та чекати на доставку з-за кордону, якщо це зекономить кошти. Це вражає, оскільки рік тому лише 20% були готові на подібні витрати.

Благодійність та підтримка ЗСУ

68% респондентів планують спрямувати частину свого бюджету на благодійність, при цьому 86% підтримають захисників на передовій. Також, 66% обирають продавців, які підтримують ЗСУ та постраждалих від війни.

Ставлення до постачальників

63% українців відмовляються купувати товари у продавців, які не вийшли з російського ринку, і 22% не знають, як це перевірити.

Дослідження охопило понад 1 тис. респондентів з різних регіонів України та за її межами. Потрібно зазначити, що українці продовжують демонструвати велику підтримку благодійним ініціативам та виявляють відданість патріотичним цінностям, активно підтримуючи ЗСУ та тих, хто постраждав від війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я