Sense Bank вивів фінансові послуги за межі країни: стала доступною міжнародна доставка платіжних карток

Sense Bank, один з провідних державних банків, анонсує нововведення – тепер клієнти можуть отримати свої фізичні платіжні картки за кордоном завдяки сервісу міжнародної доставки.

Для отримання цієї послуги клієнтам слід скористатися чатом в додатку Sense SuperApp. Вартість міжнародної доставки становить 300 грн, незалежно від місця призначення.

Послугу можуть замовити власники будь-яких типів карток Sense Bank, включаючи White, Black, Graphite, Caméléon, Вигода, Red, Red Cash та зарплатну картку Zero Limited.

Для оформлення замовлення слід авторизуватися в додатку Sense SuperApp, перейти в чат підтримки та надати необхідну інформацію: прізвище, ім’я та по батькові, країну отримання та адресу доставки, адресу електронної пошти, контактний номер телефону.

Банк виготовить та надішле картку протягом 10 робочих днів. Статус доставки, яку виконуватиме “Укрпошта”, можна відстежувати за трек-кодом, який банк надсилатиме окремим повідомленням.

Подальше отримання картки просте: потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу, та в деяких країнах слід розраховуватися за митний платіж.

Перше замовлення вже успішно відправлено до штату Вірджинія, США, що підтверджує готовність Sense Bank рухатися в ногу зі світовими трендами фінансових інновацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я