Ощадбанк запускає мобільні відділення на прифронтових територіях: безпека та зручність фінансових послуг

Державний “Ощадбанк” представив новий ініціативний крок – мобільні підрозділи, які розпочнуть свою роботу на прифронтових територіях. У межах цього проєкту п’ять панцерованих спецавтомобілів, що відповідають вимогам державного захисту, вирушать у Донецьку, Харківську, Херсонську область та Запоріжжя, на території, де відділення жодного банку не функціонують.

Голова Національного банку України Андрій Пишний вказав, що метою цього проєкту є забезпечення доступу до фінансових послуг мешканцям прифронтових районів та українським воїнам. Автомобілі оснащені тривожними кнопками, сигналізацією, системами відеоспостереження та автономним електроживленням.

Заступник голови правління “Ощадбанку” Антон Тютюн підкреслив, що ці мобільні відділення мають усе необхідне обладнання для надання банківських послуг, як у звичайних відділеннях.

Цей проєкт став першим в Україні, коли банк використовує спеціальний формат відділення на базі автотранспорту для роботи в прифронтових зонах. Голова правління “Ощадбанку” Сергій Наумов додав, що безпека відвідувачів та співробітників гарантується за рахунок сталевого панцерування та броньованої капсули.

Нові мобільні відділення дозволять клієнтам відкривати рахунки, оформляти депозити, перевипускати платіжні картки, здійснювати грошові перекази, отримувати соціальні виплати та інші банківські послуги.

“Ощадбанк” продовжує активно розвивати свої ініціативи, пристосовані до різних потреб клієнтів, включаючи інклюзивну програму “Моя Безбар’єрність,” що спрямована на полегшення обслуговування людей з особливими потребами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я