Київстар оголосив “вражаючу” акцію на три місяці: деталі

Найбільший український постачальник електронних засобів зв’язку пропонує знижку до 25% для підключення Big Data розсилок перед Різдвяним сезоном. Ця спеціальна пропозиція діє для нових клієнтів, які укладають договір протягом трьох місяців з моменту підписання. Приєднатися до акції можна в період з 4 грудня 2023 року по 24 грудня 2023 року, інформує прес-служба компанії.

“2023 став випробуванням для українського бізнесу через продовження війни. Бізнес вже другий рік працює в умовах надзвичайної складності. Релокація, порушення логістичних ланцюжків, інфляція та зміни клієнтської бази стали серйозними викликами для великих і малих компаній. У цих умовах великі компанії були найбільш пристосовані, тоді як малий та середній бізнес часто стикалися з непередбачуваними труднощами.

“Ми маємо намір підтримати українські компанії, незалежно від їхнього масштабу, і допомогти їм удосконалено спілкуватися з клієнтами, особливо під час Різдвяних свят”, – зазначив Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку в Київстарі. “Це спілкування може включати різні форми, включаючи інформування про акції, персональні пропозиції, розширення асортименту у святковий період та відкриття нових торгових точок”.

Алгоритми Big Data-розсилок забезпечують кілька типів комунікації для бізнесу:

  • таргетовані розсилки, які враховують особисті поведінкові характеристики споживачів та групують аудиторію за певними параметрами, такими як вік, стать, інтереси чи місце проживання. Це дозволяє надсилати пропозиції саме тим клієнтам, які мають максимальний інтерес до них;
  • тригерні розсилки, що автоматично налаштовують комунікацію на підставі певних подій (тригерів) та надсилають повідомлення клієнтам у разі відбуття цих подій. Наприклад, коли клієнт знаходиться поблизу вашого закладу.

Нові бізнес-клієнти – це ще не мають активних договорів на послуги Big Data-розсилок. Детальні умови акції доступні на сайті Київстару.

Сервіси та послуги, що надаються на основі Big Data, розроблені мобільним оператором. Компанія дотримується законів України “Про інформацію” та “Про захист персональних даних” у своїй роботі з даними не передаючи або не продавати персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі, що використовують Big Data, базуються на неідентифікованих та зашифрованих даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я