Apple випустить дві моделі iPad Air і дві OLED-моделі iPad Pro на початку наступного року

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, щоб стимулювати зниження продажів iPad, компанія Apple планує масштабне оновлення лінійки пристроїв на початку 2024 року. Apple планує випустити нові моделі iPad Air і iPad Pro, які отримають помітні зміни.

iPad Air вперше буде випускатися в двох розмірах, як і iPad Pro. Менша модель, як і раніше, матиме розмір 10,9 дюйма, а більша – 12,9 дюйма, як і iPad Pro. Apple прагне забезпечити більшу різноманітність між розміром екрана і ціною. 12,9-дюймовий iPad Air стане більш доступним, ніж 12,9-дюймовий iPad Pro.

Моделі iPad Pro 2024 року будуть оснащені OLED-дисплеями, що станеться вперше в лінійці iPad. Apple вже використовувала технологію OLED в iPhone і Apple Watch, але великі OLED-екрани коштують дорожче. Порівняно з LED або mini-LED, OLED забезпечує більш глибокий чорний колір і більш яскраві кольори. OLED-дисплеї будуть доступні тільки в лінійці Pro, а в iPad Air, як і раніше, будуть використовуватися стандартні дисплеї.

Гурман стверджує, що старша версія iPad Pro буде оснащена новим чипом M3, який Apple представила на початку цього року. M3 побудований за 3-нанометровою технологією, і порівняно з чипом M2, який зараз використовується в iPad Pro, помітно поліпшить графіку.

Apple оновить iPad mini і звичайний iPad у 2024 році, але поки незрозуміло, чи будуть ці планшети представлені в той самий час, що й iPad Pro і iPad Air.

Разом з оновленими iPad компанія Apple планує представити новий Apple Pencil і нові Magic Keyboards. З чуток, модернізовані клавіатури матимуть міцну рамку з алюмінію, що дасть змогу iPad більше бути схожим на ноутбук.

У 2023 році не було випущено жодного iPad, що стало першим випадком, коли Apple не представила новий планшет протягом календарного року. Доходи від продажів iPad у 2023 році склали $28,3 млрд, що менше, ніж $29,3 млрд у 2022 році.

Очікується, що нові моделі iPad Air і iPad Pro, а також супутні аксесуари до них буде представлено приблизно наприкінці березня, тоді ж Apple планує випустити iOS 17.4 і iPadOS 17.4. Найімовірніше, компанія проведе березневий захід, на якому представить пристрої.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я