Фінансова підтримка для українських бізнесів: як та хто може отримати понад €30,000 від соціального венчурного фонду

Українські соціальні підприємства та імпакт-бізнеси мають унікальну можливість отримати фінансову підтримку від Українського соціального венчурного фонду (USVF). Фонд оголосив про конкурс, в рамках якого п’ять компаній можуть отримати до €33,000 на розвиток свого бізнесу. Термін подачі заявок – до 10 грудня.

За новою ініціативою, 75% від суми, що може досягати €33,000, буде виділено у вигляді грантів, тобто безповоротної фіндопомоги. Решта 25% повинні бути повернуті фонду протягом року з моменту отримання коштів.

В умовах конкурсу претендувати можуть соціальні підприємства та імпакт-бізнеси, які активно сприяють розвитку соціального впливу. Однак щоб стати кандидатом, компанії повинні відповідати ряду критеріїв, включаючи офіційну реєстрацію юридичної особи, не менше двох років роботи на ринку, регулярне подання податкової звітності та річний оборот понад 1,000,000 грн.

Фінансова підтримка, надана фондом, може бути використана для різних напрямків, таких як збільшення виробництва, масштабування бізнесу та поліпшення якості товарів чи послуг.

Важливо відзначити, що USVF не інвестуватиме в ідеї або продукти на стадії створення мінімально життєздатного продукту (MVP). Також виключено фінансування компаній, що пов’язані з алкоголем, тютюновими виробами, гемблінгом, криптовалютою, токенами та паливом.

Цей крок фонду входить в загальний контекст зростання підтримки українського бізнесу. Нещодавно Кабінет Міністрів України також анонсував наміри розширити інструменти підтримки та збільшити інвестиції у реальний сектор економіки у наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я