ПриватБанк запускає SWIFT-перекази без комісій у Чехії: Як скористатися новою послугою

Державний банк “ПриватБанк” продовжує покращувати фінансові можливості для українців за кордоном. На цей раз банк представив новий сервіс SWIFT-переказів у чеських кронах, який не обкладатиметься додатковими комісіями. Це важливий крок для сприяння фінансовим потребам громадян, особливо тих, хто опинився в Чехії через війну та допомагає рідним та ЗСУ в Україні.

Пресслужба “ПриватБанку” повідомила про відкриття нового кореспондентського рахунку в Citibank N.A. в чеських кронах для зручності клієнтів. SWIFT-перекази фізичних осіб тепер можна здійснювати без додаткових комісій. Щоб скористатися цією можливістю, клієнтам просто потрібно авторизуватися в застосунку “Приват24” та обрати: “Сервіси – Перекази – SWIFT – Реквізити”. Гривневі картки отримуватимуть валютні перекази без будь-яких комісій.

Дмитро Мусієнко, член правління “ПриватБанку”, відзначив, що банк розширює платіжні мережі з європейськими банками, сприяючи розширенню географії партнерів та підтримці розрахунків клієнтів. Ініціатива також спрямована на полегшення фінансових операцій тих, хто перебуває в Чехії.

SWIFT-перекази через “ПриватБанк” надають кілька переваг, таких як відсутність обмежень за сумою, онлайн-відстеження платежів та спеціальна лінія підтримки для одержувачів. За даними банку, гроші зазвичай надходять на рахунки протягом 24 годин, а 40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин.

Цей крок “ПриватБанку” визначається як стратегічний, спрямований на поліпшення сервісів для клієнтів і підтримку українців за кордоном у складний період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я