Вже з 11 грудня: Київстар змінює умови для низки тарифних планів

Починаючи з 11 грудня 2023 року, абоненти, які використовують тарифні плани «ТВИЙ Новий» та «ТВІ Улюблений» від Київстар, матимуть змогу самостійно обирати та підключати без додаткової оплати.

Про це повідомляє сайт Київстар.

Аюоненти можуть вибрати один із таких варіантів:

  • 5 ГБ інтернет-трафіку
  • 100 хвилин розмов на інші мережі України
  • 100 СМС

Це оновлення тарифних можливостей призначене для забезпечення абонентів більшими можливостями ефективного спілкування.

У тарифі «Без меж lite» абоненти щомісяця використовуватимуть 5 ГБ Інтернет-трафіку плюс додаткові 5 ГБ зі спеціальною Суперсилою.

Крім того, вони можуть користуватися необмеженою кількістю хвилин для дзвінків у мережі та отримувати 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі України.

Крім того, проводиться архівація застарілих тарифних планів, зокрема «Київстар Дзвінки 2018», «Дзвінки без кордонів» та «Без кордонів lite+».

Клієнти, які скористаються цими тарифами, зможуть перейти на оновлений тариф «Без кордонів lite» або вибрати та підключити інший тарифний пакет, щоб скористатися покращеними послугами та перевагами.

Вибрати тариф можна в Мій Київстар або за номером 477 .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Як задовбали ці оператори. Відрижка олігархів. В час війни, ці уроди постійно збільшують тарифи, прикриваючись війною, бо типу багато знищили. Ага, по всій території України, кацапи цілеспрямовано б’ють по вишкам. Звикли мудаки мати надприбутки та постійно вкидувати, що в Україні типу найдешевший зв’язок та інтернет в Європи. Але такі членоголові чомусь забувають про європейські зарплати та війну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я