Нові соціальні виплати для жінок в Україні: які умови та як отримати

Україна, попри виклики, пов’язані із воєнним станом, продовжує активно здійснювати соціальні виплати для підтримки найбільш вразливих верств населення. Однією з ключових груп, які отримують особливу увагу та допомогу, є жінки, що зазнали впливу воєнних подій та опинилися в скрутних життєвих обставинах.

За інформацією благодійного фонду “Mama Moya”, ця фінансова підтримка охоплює шість різних категорій жінок, які опинились у важкій ситуації через воєнні події. Гроші можуть витрачатися на життєво важливі товари, забезпечуючи покриття основних потреб.

Отримати допомогу можуть:

  • Жінки, чоловіки чи діти яких загинули внаслідок бойових дій.
  • Ті, чиї чоловіки, діти чи батьки визнані померлими або зниклими безвісти через російську агресію.
  • Жінки, чоловіки чи діти яких перебувають на службі в українських Збройних Силах, силах ТРО чи добровольчих загонах в зоні активних бойових дій.
  • Особи, чиє житло зруйновано або пошкоджено внаслідок російської агресії.
  • Ті, у кого є діюча банківська картка, видана АТ “КБ Приват Банк”.
  • Жінки, які надали згоду на обробку своїх персональних даних.

Для участі в програмі жінки повинні зареєструватися та заповнити форму за посиланням. Після затвердження заявки учасниці отримають сповіщення та повинні погодитися з умовами для отримання спеціальних карток.

Отримані фінансові кошти можна витрачати в місцевих магазинах та аптеках на придбання товарів з обмеженого переліку. До нього входять харчові продукти (включаючи дитяче харчування), медичні препарати, засоби особистої гігієни (включаючи підгузки та памперси), побутова хімія та дитячі товари (освітні іграшки).

Є конкретні обмеження щодо витрат, зокрема заборона на алкоголь, тютюнові вироби, засоби для паління та участь в азартних іграх. Заборонено також передавати гроші третім особам чи використовувати банківську картку іншим особам.

З учасників програми вимагається надавати звіти про використання коштів у формі копій чеків про покупки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я