Хакери поставили місячний рекорд крадіжки криптовалют

У листопаді хакери викрали найбільше криптовалюти за рік, згідно зі звітом BitOK.

За даними аналітиків, ця крадіжка склала на 22 мільйони доларів США більше, ніж у вересні, що стало найвищим показником за всю історію спостережень. Тоді хакери викрали понад 308 мільйонів доларів США. Однак сума, вкрадена в листопаді цього року, була меншою, ніж у листопаді 2022 року.

Майже всі успішні атаки були спрямовані проти проектів на блокчейні Ethereum. Найбільше грошей втратила криптовалютна біржа Poloniex, що належить засновнику Tron Джастіну Сану. Зловмисникам вдалося вивести 126 мільйонів доларів США в криптовалюті.

За Poloniex пішли пов’язаний з Суном крос-ланцюговий міст Heco і криптовалютна біржа HTX (які втратили $86,5 млн і $26,4 млн відповідно). Загалом, структури, пов’язані з цим крипто-бізнесменом, втратили в листопаді близько 240 мільйонів доларів США.

Нагадаємо, що напередодні компанія Circle, емітент стейблкоіна USDC, спростувала повідомлення про незаконне фінансування та зв’язки з Фондом TRON, HTX і Джастіном Саном. Компанія надіслала відкритого листа американським сенаторам у відповідь на звинувачення у відмиванні грошей та фінансуванні тероризму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я