У збитому в Україні дроні «Шахед» виявлено SIM-карту «Київстар»: що кажуть у компанії

У ході російської агресії проти України виявлено, що один зі збитих ударних дронів, відомих як “Шахед”, мав в собі SIM-карту від українського оператора мобільного зв’язку «Київстар». Ця важлива знахідка ставить питання щодо можливого використання українських технологій російськими військами.

За інформацією військових аналітиків, російські війська використовують українські SIM-карти від «Київстар» для керування дронами «Шахед». Це відкриває можливості для визначення місцезнаходження та коригування траєкторії цих дронів у реальному часі.

Представники «Київстар» заявили, що співпрацюють з правоохоронними органами для запобігання подібним інцидентам. У компанії вважають важливим уникнути використання їхніх технологій для ворожих дій.

Цей випадок свідчить про необхідність посилення кібербезпеки та захисту технологічних рішень в умовах воєнного конфлікту, а також підкреслює важливість співпраці між технічними компаніями та владними структурами для запобігання використанню технологій проти їхнього призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Ще один варіант відслідковування дронів. Можливо треба продумати з відключенням деяких точок мобільних операторів під час польоту дронів ворожих

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я