Apple оголосила переможців конкурсу App Store 2023 року

Сьогодні компанія Apple обрала переможців App Store Award 2023 року, відзначивши найкращі програми та ігри для iPhone, iPad, Mac та інших пристроїв. Загалом Apple нагородила 14 додатків та ігор, а переможців обирала глобальна команда редакторів App Store.

За словами компанії, переможці конкурсу App Store Award 2023 подарували користувачам «значний досвід» і надихнули їх на культурні зміни. Переможці «дали користувачам можливість розкрити свій творчий потенціал, відкрити для себе світ нових пригод та весело провести час із сім’єю та друзями».

“Надихає те, як розробники продовжують створювати неймовірні програми та ігри, які змінюють світ навколо нас”, – зазначив Тім Кук, генеральний директор Apple. «Цьогорічні переможці демонструють безмежний потенціал розробників, які втілюють свої ідеї в життя, створюючи додатки та ігри з дивовижною винахідливістю, винятковою якістю та цілеспрямованістю».

Apple обрала переможців конкурсу «Додаток року» для кожного зі своїх продуктів, а також переможців у номінації «Гра року» для iPhone, iPad та Mac.

Не всі програми доступні в російському сегменті магазину програм, тому посилання поставлені на американський App Store.

Програми

Додаток для iPhone: AllTrails , від AllTrails, Inc. Додаток року для iPad: Prêt-à-Makeup , від Prêt-à-Template. Додаток року для Mac: Photomator від UAB Pixelmator Team. Додаток року до Apple TV: MUBI , від MUBI, Inc. Додаток року для Apple Watch: SmartGym , від Матеуса Абраса.

Ігри

Гра року для iPhone: Honkai: Star Rail , від COGNOSPHERE PTE. LTD. Гра року для iPad: Lost in Play від Snapbreak Games. Гра року для Mac: Lies of P , від NEOWIZ. Apple Arcade Game of the Year: Hello Kitty Island Adventure від Sunblink.

Apple також обрала п’ять переможців конкурсу «Культурний вплив», які здобули «визнання за здатність стимулювати позитивні зміни за допомогою додатків та ігор».

На думку Apple, трендом року став генеративний штучний інтелект: протягом цього року програми інтегрували штучний інтелект різними способами.

Усі переможці номінацій «Додаток року» та «Гра року» отримають фізичну нагороду App Store, виконану на зразок логотипу магазину додатків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я