Huawei працює над конкурентом Apple Vision Pro, який буде оснащений флагманським процесором

Huawei явно недостатньо просто повернутись у сегмент китайських смартфонів, оскільки, за чутками, компанія має намір вийти на ринок гарнітур змішаної реальності, випустивши конкурента Apple Vision Pro. Незважаючи на те, що точні специфікації пристрою не наводяться, чутки стверджують, що він буде оснащений флагманським процесором.

Крім Samsung, в цю категорію намагається потрапити і компанія Huawei, прагнучи перевершити гарнітуру від Apple вартістю $3500 за рахунок своєї власної, яка, можливо, матиме меншу ціну, здатну залучити покупців.

Що стосується AR-гарнітури Huawei, Мочамад Фарідо прокоментував у X плани китайського гіганта на майбутнє, яке не пов’язане зі смартфонами.

Він не розкриває назву «флагманського процесора», але з огляду на те, що Apple Vision Pro працює на базі M2 і співпроцесора R1, Huawei доведеться розробляти щось подібне. Проте компанія прагне полегшеної конструкції, тому батареї, як стверджується, будуть кріпитися до гарнітури зовні, а за управління тепловиділенням відповідатиме спеціальний вентилятор, який відсутній у Apple Vision Pro.

Крім того, в іншому повідомленні він згадує, що колишній суббренд Huawei, Honor, також готує до випуску AR-гарнітуру, проте подробиці про її дизайн та інші апаратні засоби поки невідомі. Про те, скільки одиниць першої AR-гарнітури Huawei буде випущено, джерело не повідомило. У випадку з Samsung корейський гігант, як стверджується, випустить лише 30 000 пристроїв, тому Huawei може випустити приблизно таку ж кількість, якщо попит на AR-гарнітури чудово не зросте.

Згодом ми отримаємо більше інформації про офіційну назву і технічні характеристики, але останній слух тішить тим, що у Apple Vision Pro нарешті з’явилася конкуренція; сподіватимемося, що продукт запропонує схожі можливості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я