Euvic Group вкладає в українські IT-компанії: Artkai – перша з ухваленою мажоритарною часткою

Польська IT-компанія Euvic Group здійснила стратегічний крок, придбавши мажоритарну частку українського постачальника програмного забезпечення Artkai. За інформацією Forbes, це вже друга угода для Euvic Group в Україні, після придбання частки в Exoft.

Euvic Group, яка налічує близько 6000 працівників, планує не тільки розвивати Artkai, а й інвестувати в інші українські IT-компанії. Поєднання з Euvic Group відкриє нові ринки та дозволить Artkai розширити свою клієнтську базу.

За словами Єгора Шакали, співзасновника Artkai, об’єднання з польською компанією стане кроком у напрямку спільного зростання. Це також сприятиме створенню екосистеми, подібної тій, яку вже має Euvic Group в Польщі.

Хоча сума угоди не розголошена, експерти оцінюють Artkai приблизно в $5 млн. Важливо відзначити, що Euvic Group обирає високі мультиплікатори EBITDA, демонструючи впевненість у стабільності та потенціалі українського ринку.

Польська компанія має плани здійснити ще низку інвестицій в українські IT-компанії, зокрема тих, які спеціалізуються на net- та веброзробці та мають ефективні команди розміром 50–150 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я