Мінцифра працює над відновленням доступу до західних інтернет-сервісів на Донеччині: що відомо

Міністерство цифрової трансформації України взяло на себе ініціативу відновити доступ до західних інтернет-сервісів на території Донецької області. У зверненні до регіональних та галузевих організацій, включаючи Донецьку обласну військову адміністрацію, Інтернет Асоціацію України та інші, вони просили представити перелік населених пунктів, де зафіксовані проблеми з доступом до західних інтернет-сервісів.

Цей крок є частиною стратегії “врегулювання питань встановлення санкцій проти росії, спрямованих на обмеження користування західними інтернет-сервісами та іноземними сайтами”. Мета — забезпечити безперебійне користування такими послугами на всій території України, зокрема в контрольованих містах Донецької області.

Раніше було зафіксовано блокування IP-адрес та провайдера “Інтернет Схід Груп”, що призвело до недоступності популярних сервісів, таких як Zoom, Steam, Duolingo тощо. Ці обмеження суттєво ускладнюють віддалене навчання та роботу для користувачів в зоні конфлікту.

В листі до провайдерів вказано, що технічні звернення не принесли результатів, а сервіси розцінюють їх як території, непідконтрольні Україні. Очікується, що викладений перелік населених пунктів сприятиме вирішенню цієї проблеми та покращить доступ до інтернет-сервісів на зазначеній території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я