Київстар закриває великий список популярних тарифів – деталі

З 23 листопада поточного року для абонентів, які перейшли на Київстар від іншого мобільного оператора із збереженням номера, буде доступний спеціальний тариф LOVE UA Магніт. Договір. Про це повідомляє сайт компанії.

У тарифі передбачено 1200 хвилин для дзвінків у мережі Київстар та інші мобільні та міські номери, 15 ГБ мобільного інтернету, 100 смс по Україні, а також доступна одна Суперсила на вибір без доплат.

Абоненти, які підключать новий номер на контракт або перейдуть із передоплати, зможуть отримати додаткову знижку на перші сплати: 1, 4 або 7 місяців, залежно від тарифного плану.

Також з 23 листопада 2023 року Київстар запускає нову Суперсилу – Соцмережі та месенджери, з якою абоненти отримають нетарифікований доступ до Інстаграм, Телеграм та Вайбера, а також до інших сервісів для спілкування.

Користувачі, у тарифах яких ці сервіси використовуються за наявності тарифних гігабайтів, зможуть підключити Суперсилу за номером *550*20*1# або Мій Київстар.

Крім того, цю Суперсилу можуть підключити абоненти тарифних планів, для яких послуга Соцмережі та месенджери без обмежень з 1 грудня поточного року стане недоступною.

– LOVE UA Свет. Контракт;

– LOVE UA Песня. Контракт;

– LOVE UA Сила. Контаркт;

– LOVE UA. Конракт;

– ЛЮБОВ до батьків;

– КОХАННЯ до батьків. Домашній.

З 1 грудня для деяких тарифних планів можуть підключити нові Суперсили – 15 ГБ та 300 хвилин на інші мережі та за кордон з оновленим переліком країн.

З 1 до 5 грудня поточного року Суперсила 5 ГБ стане недоступною, проте буде підключена без додаткової плати Суперсили 15 ГБ для тарифів:

– LOVE UA Свет. Контракт;

– LOVE UA Песня. Контракт;

– LOVE UA Сила. Контаркт;

– LOVE UA. Конракт;

– Бізнес UA. Ідея;

– Бизнес UA. Мета.

Для контрактних та бізнес-абонентів із Суперсилою 15 ГБ буде доступний додатковий пакет 15 ГБ швидкісного інтернету до кінця календарного місяця, в якому він був підключений.

З 1 по 5 грудня 2023 року Суперсилу 300 хвилин на інші мережі та за кордон замість Суперсили 100 хвилин на інші мережі та за кордон отримають абоненти тарифів:

– LOVE UA. Рух. Договір;

– LOVE UA Свет. Контракт;

– LOVE UA Песня. Контракт;

– LOVE UA Сила. Контракт;

– Бізнес UA. Ідея;

– Бизнес UA. Мета;

– Бизнес UA. Баланс;

– Бізнес UA. Швидкість;

– Бизнес UA Масштаб.

Як відомо, ще з 1 грудня 2023 року для тарифних планів Ваш преміум і Ваш преміум+ з’являється можливість підключити Суперсилу 2 ГБ у роумінгу, а в Суперсилу 5 ГБ без додаткової плати надаватиметься необмежений та нетарифікований доступ до месенджера Вайбер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я