Українське науково-виробниче об’єднання розробляє броньовану евакуаційну машину для військових

Україна крокує вперед у сфері оборонної техніки, розробляючи нову медичну евакуаційну машину для потреб військових. Про це повідомила заступниця Міністра стратегічної промисловості України, Анна Гвоздяр, в інтерв’ю Радіо Свобода.

Розробка відбувається на базі бронемашини “Козак-7”, яка вже має власну медичну версію. Оригінальна бронемашина базується на американському позашляховику Ford F550 і відповідає високим стандартам балістичного та протимінного захисту.

Медичне відділення машини розраховане на перевезення чотирьох поранених осіб в положенні лежачи, а також медичного персоналу. Прототип машини наразі проходить випробування, під час яких виявляються та усуваються недоліки для максимального адаптування до потреб військових.

“Козак-7” був представлений наприкінці січня 2022 року, за місяць до початку російської агресії. Машина вже надійшла на озброєння Сил оборони та використовується десантно-штурмовими військами.

Цей крок свідчить про постійний розвиток та вдосконалення української оборонної техніки для ефективного захисту національної безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я