Українцям рекомендують перейти на роутери з SIM-картами, щоб підготуватися до можливих відключень електроенергії

Щоб завжди залишатися на зв’язку, потрібно подбати про домашнє джерело безперебійного живлення, а також про мобільний та інтернет-зв’язок. Раніше ми розповідали про чотири способи зарядити смартфон під час відключення електроенергії, а зараз покажемо, як залишатися на зв’язку, навіть якщо у вашого провайдера виникли проблеми з мобільним зв’язком.

Wi-Fi роутери з SIM-картами – досить цікавий варіант. На відміну від звичайних роутерів, він перемикається на інтернет від мобільної мережі, коли немає підключення до кабельного інтернету. Однак, якщо роутер підключений до джерела безперебійного живлення, про перебої з електрикою взагалі не варто турбуватися.

Втім, ми попереджаємо про три недоліки таких роутерів:

  1. Швидкість інтернету буде обмежена можливостями 3G/4G оператора мобільного зв’язку.
  2. Потрібно підбирати вигідний тариф: найкраще вибрати той, де буде безлімітний трафік. Зважайте, що вам доведеться оплачувати і дротовий інтернет, і послуги мобільного оператора.
  3. Переключення між кабельним та мобільним інтернетом – не миттєве, вам доведеться зачекати на підключення декілька секунд, а в деяких випадках навіть здійснити повторну авторизацію після такого перемикання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Це ж хто Таке міг рекомендувати? Навіть цікаво мені. Всі ж вже знають, що після відключення світла сотові вежі одразу отримають більше навантаження, тому це рекомендувати ніхто не міг. Ба більш того, навпаки рекомендують використовувати інтернет в таких випадках не більше 3g, щоб мережа остаточно не померла. Тому це все уйня, й трата грошей на вітер. Краще шукати провайдера з X-pon, чим таким займатись…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я