Смартфони Samsung із синіми PHOLED-панелями вийдуть уже в 2025 році

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Samsung готує новий тип OLED-панелей для своїх смартфонів, які з’являться на ринку в 2025 році.

Реклама

Ці інноваційні дисплеї, відомі як сині фосфоресцентні OLED або PHOLED, обіцяють значно знизити енергоспоживання порівняно з сучасними OLED-екранами.

Наразі компанія використовує зелені та червоні фосфоресцентні суб-пікселі, тоді як сині діоди все ще працюють на флуоресцентних матеріалах.

Нові сині фосфоресцентні діоди забезпечують внутрішню світлову ефективність на рівні 100%, на відміну від 25%, характерних для флуоресцентних матеріалів.

Спочатку передбачалося, що сині PHOLED-панелі будуть використовуватися в моделях Samsung Galaxy Z Fold 6 і Galaxy Z Flip 6 у 2024 році. Однак, як повідомляє видання The Elec, розробка цих дисплеїв затримується, і тепер очікується, що вони з’являться тільки у 2025 році.

Це означає, що нові, більш енергоефективні OLED-панелі можуть з’явитися на складних телефонах Samsung через два роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: