Укрпошта впроваджує NFT-марку: що це означає для філателії та армії

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Верховна Рада України прийняла законопроєкт № 8280 «Про поштовий зв’язок», визначивши випуск цифрових марок. Укрпошта готується випустити першу NFT-марку, взявши за основу інноваційну технологію блокчейну.

Реклама

Диджиталізація сфери послуг стає необхідністю в умовах сучасного світу. Укрпошта реагує на це, перетворюючи звичайні поштові марки у цифровий формат. Цей крок відкриває нові можливості для розвитку філателії в онлайн-середовищі.

Генеральний директор Укрпошти, Ігор Смілянський, анонсував благодійний характер першої NFT-марки. Зібрані кошти підуть на озброєння Збройних Сил України. Ця ініціатива сприятиме розвитку технологій та робитиме внесок у справу оборони країни.

NFT, або невзаємозамінні токени, є новітньою технологією, а їхнє застосування в поштових марках робить Україну піонером у цьому напрямку. Заходи в цифрову еру дозволяють країні ефективно використовувати інновації та логічно приєднуватися до світових лідерів у цифрових технологіях.

Нещодавно прийнятий закон надає національному поштовому оператору право визначати порядок використання марок у форматі NFT. Це створює перспективи для розвитку української філателії в контексті новітніх цифрових реалій.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоPaySpace Magazine

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: