Михайло Федоров розповів про успіхи ударного дрона Backfire на фронті

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Новий ударний безпілотник українського виробництва “Backfire” успішно виконав 50 місій. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров.

Реклама

Backfire був розроблений резидентами оборонного кластеру Brave 1. Він може літати в тилу ворога на відстані до 35 км. Українські військові використовують безпілотники Backfire для атак на артилерійські установки, командні пункти, склади та логістичні бази.

GPS-антену безпілотника майже неможливо заглушити. Тому він є невразливим для засобів радіоелектронної боротьби противника.

Backfire виконує свої місії повністю автономно. Це унеможливлює визначення ворогом координат БПЛА та його оператора. Федоров стверджує, що за останні два місяці новий український безпілотник виконав щонайменше 50 місій.

Розробники Backfire отримують зворотній зв’язок від операторів підрозділів Angry Birds. Надані ними дані використовуються для вдосконалення безпілотника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: