В Україні запрацювало майже 11 тисяч Пунктів незламності, в “Дії” з’явилася мапа

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

В Україні вже працює 10 945 пунктів незламності, і це лише початок. За повідомленням Мінінфраструктури, ще 2 356 обладнаних пунктів готові до відкриття, створюючи тим самим розгалужену мережу допомоги та сервісу по всій країні.

Реклама

Зручність пошуку найближчого пункту незламності виходить на новий рівень завдяки застосунку “Дія”. З жовтня ви можете знайти мапу цих пунктів просто в меню, обравши «Послуги», а потім «Мапа пунктів незламності». Це навіть працює офлайн – просто завантажте мапу обраного регіону в “Дії”, коли у вас є інтернет.

Кожен пункт у застосунку має докладний опис з вказаним часом роботи, місткістю, а також переліком доступних засобів комунікації та допомоги.

Інформація про пункти незламності доступна на мапі у всіх областях, крім Херсонської, Донецької, Запорізької, Луганської, а також частково Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської та Миколаївської з міркувань безпеки.

Ця ініціатива полегшить життя громадян та стане важливим кроком у зміцненні взаємодії та підтримки населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: