WhatsApp став ще безпечнішим. У ньому з’явилася верифікація облікового запису поштою

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.
Розробники месенджера WhatsApp випустили оновлення, в якому з’явилася можливість прив’язування облікового запису на адресу електронної пошти.

За допомогою цього нововведення користувачі «зеленого месенджера» можуть автентифікуватись у WhatsApp, використовуючи підтвердження електронною поштою замість SMS. Раніше ця функція була доступна в бета-версії програми.

Щоб додати адресу електронної пошти до свого облікового запису, перейдіть на вкладку «Профіль» > «Обліковий запис» > «Адреса електронної пошти». WhatsApp запевняє, що ваша поштова скринька не буде видно іншим користувачам.

Реклама

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: