Фахівці компанії NordPass проаналізували 4,3 терабайта паролів, що потрапили в загальний доступ внаслідок витоків даних в 2023 році, і склали список із 200 найпопулярніших та одночасно найненадійніших паролів.
Перша десятка з року в рік залишається практично незмінною і складається з найпростіших цифрових комбінацій, які можна підібрати менш ніж за секунду.
А ось український рейтинг:
Фахівці NordPass відзначили, що найзапеклішими ненависниками паролів є користувачі стрімінгових сервісів. Порівняно з іншими популярними веб-сайтами, вони вибирають найпростіші комбінації для захисту своїх облікових записів.
Серед більш складних варіантів, що увійшли в топ-200: Eliska81 (40 місце і 3 години на злом), vodafone (113 місце і 3 години на злом), undefined (151 місце і 16 годин).
У травні цього року Google впровадила в свої сервіси новий метод авторизації – “ключі доступу”, які повинні замінити звичні паролі. А в жовтні компанія першою почала за замовчуванням пропонувати користувачам створити ключ доступу для авторизації.
Ключі доступу дозволяють авторизуватися в своїх акаунтах, використовуючи відбиток пальця, розпізнавання особи або обраний спосіб розблокування екрану пристрою, наприклад PIN-код. Багато провідних веб-сайтів та додатків вже підтримують ключі доступу.
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…