Nothing оголосила про випуск нового чат-додатку з підтримкою iMessage

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сьогодні бренд Nothing оголосив про плани з випуску нової програми під назвою Nothing Chats, яка буде сумісною з iMessage. Випустити його обіцяють наприкінці цього місяця.

Програма створена на базі Sunbird, неофіційного клієнта iMessage, який з’явився минулого року і вже був завантажений більш ніж 10 000 разів із Google Play Store.

Щоб використовувати Nothing Chats разом із iMessage, користувачам необхідно увійти до системи під своїм Apple ID. У додатку заявлено наскрізне шифрування відповідно до політики конфіденційності Sunbird.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У новому відеоролику вище генеральний директор Nothing Карл Пей розповів, що програма буде підтримувати індивідуальні та групові чати, індикатори набору тексту, обмін медіафайлами та голосові нотатки. Такі функції, як сповіщення про прочитання, реакцію повідомлення та відповіді, будуть реалізовані пізніше.

Nothing Chats також підтримуватиме обмін RCS-повідомленнями на Phone (2). Додаток буде доступний у США, Великій Британії та ЄС з п’ятниці, 17 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.