Apple припинила надання підтримки клієнтам через соціальні мережі

UPG

Те, що ще може дратувати представників старших поколінь, уже давно стало частиною повсякденного життя молодих споживачів: усі, хто незадоволений продукцією та послугами великих компаній, має питання щодо чинних контрактів або хоче поскаржитися на невдалий досвід в обслуговуванні, звертаються до них через соціальні мережі.

На першому місці в рейтингу контактних точок підтримки – сервіс коротких повідомлень X (колишній Twitter), за допомогою якого навіть великі корпорації часто можуть бути мотивовані на негайні відповіді за допомогою прямих або особистих повідомлень. Останніми роками компанія Apple також активно працювала в Twitter із власними обліковими записами служби підтримки. Співробітники технічної підтримки реагували на звернення користувачів за допомогою, обговорювали гострі проблеми і допомагали їм впоратися з неприємностями. Тепер це відходить у минуле.

Компанія Apple більше не надає індивідуальну допомогу за допомогою облікового запису Apple Support у соціальній мережі Ілона Маска. Замість цього користувачам, які звернулися по допомогу, пропонується перейти на сайт getsupport.apple.com і скористатися звичайним порталом підтримки, щоб знайти контактну особу для вирішення своєї проблеми.

Ще в серпні з’явилися чутки про те, що Apple планує розлучитися приблизно зі 150 співробітниками відділу з роботи з соціальними мережами, які раніше брали на себе відповідні завдання з надання допомоги та були активними не тільки в X, а й у розділі коментарів на YouTube-каналі, служби підтримки Apple.

У перспективі Apple також планує звільнити співробітників, які до цього моменту відповідали на запитання користувачів, які зверталися по допомогу на офіційному форумі підтримки. Тепер спільноті доведеться допомагати собі самостійно або користуватися послугами служби технічної підтримки компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я