Apple може видалити Instagram, Facebook та інші соцмережі з App Store в Китаї

UPG

Apple зіткнулася з проблемою в Китаї, де незабаром їй доведеться запровадити суворі правила, що забороняють розміщення в App Store незареєстрованих іноземних додатків. За даними Wall Street Journal, цей крок може торкнутися таких популярних соціальних мереж, як Facebook, Instagram, WhatsApp і Twitter (нині відомий як X).

Уперше про ці зміни, спрямовані на боротьбу з інтернет-шахрайством, порнографією і контентом, що порушує китайські правила цензури, було оголошено в липні. Відтоді компанія провела переговори з китайськими чиновниками, висловивши занепокоєння з приводу цих правил та їхнього впливу на користувачів.

Наразі, незважаючи на те, що “Великий Китайський файрвол” блокує доступ до цих сервісів, такі додатки, як Facebook і Twitter, доступні в країні. Користувачі, особливо молоді, часто використовують VPN-сервіси для обходу цих обмежень.

Майбутні зміни можуть торкнутися понад 1 000 незареєстрованих іноземних застосунків в App Store, і для дотримання цих правил Apple повинна буде видалити їх з китайського App Store до липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я