Абонентам «Київстар» із 1 жовтня доведеться платити за використання Viber

UPG

Чергове підвищення тарифів запланував мобільний оператор “Київстар”. З 1 жовтня піднімуть ціни на послуги для деяких клієнтів.

Виновата висока інфляція

Як стверджують у прес-службі «Київстару», це непопулярне рішення компанія змушена була прийняти через високу інфляцію. На цей раз інфляційна складова вплинула на ціни на послуги для бізнес-клієнтів.

“Починаючи з 1 жовтня 2023 року, вартість розсилки Viber-повідомлень зросте”, – заявили в прес-службі.

Таким споживачам послуг радять дізнатися про нові тарифи у особистого менеджера або за телефоном 0-800-300-000.

Як інфляція спромоглася вплинути саме на ціну Viber-повідомлень у компанії не роз’яснили.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

13 КОМЕНТАРІ

 1. Мало того, що Київстар найгірший оператор, тому що абсолютно немає сигналу простого дзвінка, то ще платити за Вайбер, Київстар, ідіть в….

 2. У оператора мобільн. сигнал часто низької якості. Іноді єдина можливість – написати повідомлення в соцмережу для отримання зворотного зв’язку. А тут таке “чудове” рішення – платити за viber. Ви ж в курсі, що нею користуються літні люди? Топ-менеджерам своїм нагадайте, що у нас війна.

 3. Це просто рвачі, всі смс ідуть по вайберу, а їм треба шоб заказували прості смс і платили за них…

 4. Подвоєна абонплата, та за послугу вайбера, це що ,люди добрі, ви нафантазували?Нам пенсії втричі не збільшили! Збільшення користувачів і так вам здешевлює витрати експлуатаційні, значить, є велике бажання збільшувати прибуток?Чому за наш рахунок? Беспредел!

 5. Давно хотів спригнути з кс, як ще щось підвищать – відразу без сумнівів до іншого оператора!

 6. Коли ви сволочі наїстеся!!!
  Самий дорожчий оператор, я в місяць плачу 275, та ще за вайбер окремо, та пішли ви наХ$й

 7. Ви хоть знаете, що у вас повинна бути совість ??? Підвищуете тарифи та ще й за вайбер платити, а за пенсіонерів ви подумали ???

 8. Гірше Київстара може бути тільки Київстар, постійно підвищує ціни на пакет, зв’язок поганий. Ще й дзвонять, щоб вдарити свій інтернет та телевизор. А брати ще гроші за Вайбер, ще і під час війни, це злочин.

 9. А нащо ви всі користуєтесь КС? Ніколи сама їм не користувалась, але від підключених на нього знайомих чула скарги. Вам подобається страждати? Що заважає перейти на водафон чи лайф?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я