ПриватБанк виплатить українцям від 10000 гривень, що для цього потрібно

UPG

Практично добігає кінця акція, яку проводить ПриватБанк до 30 вересня 2023 року. Українці мають ще 10 днів, щоб взяти в ній участь. Подробиці опубліковано на сайті ПриватБанку.

Зазначається, що акція проводиться з 1 липня по 30 вересня 2023 року. Для участі в акції потрібно спочатку зареєструватись на сайті.

Потім виграти від 10 до 30 тис. грн можуть клієнти банку, які проведуть 5, 10 або 15 платежів із банківської картки Mastercard через меню «Платежі» у додатку Приват 24.

Також можна проводити оплату через QR-код або кнопку оплати на сайті, яка приведе до Додатку Приват 24. Щомісяця проводиться розіграш грошових призів.

Учасниками акції можуть бути клієнти банку, яким виповнилося 18 років, вони мають активну картку Mastercard і мають індивідуальний податковий номер (ІПН).

Згідно з правилами акції, якщо за місяць клієнт банку проведе 10 платежів, він може виграти 10 тис. грн. За 10 платежів на місяць можна виграти 20 тис. грн. За 15 здійснених платежів приз у 50 тис. грн.

У ПриватБанку поділилися, які платежі беруть участь в акції:

  • Оплата комунальних послуг;
  • Внесення вартості штрафу;
  • Оплата за навчання у школі, ВНЗ чи дитячому садку;
  • Благодійний внесок;
  • Оплата за товари та послуги на рахунок фізичної особи підприємця (ФОП) чи юридичної особи.

Переможців визначають за допомогою ресурсу Random.org серед усіх учасників, які виконали умови акції на дату розіграшу. Під час розіграшів наприкінці етапів акції буде визначено 13 переможців. Загалом упродовж акції буде визначено 39 переможців.

Результати кожного розіграшу в рамках акції будуть опубліковані на сайті. Визначення переможців останнього етапу має відбутися не пізніше 11 жовтня 2023 року, враховуватимуться дані про сплати з 1 по 30 вересня поточного року. Про те, що людина стала переможцем, повідомить у додатку Приват 24.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я