Apple терміново вирішує проблеми виробництва iPhone 15 Pro Max, щоб збільшити поставки

UPG

Згідно з дослідженням, опублікованим сьогодні аналітиком ланцюжків постачань Мінг-Чі Куо, компанія Apple в терміновому порядку вирішує виробничі проблеми, пов’язані з модернізованим телеоб’єктивом iPhone 15 Pro Max, щоб збільшити обсяги постачання цього пристрою.

За словами Куо, найсерйознішим вузьким місцем у постачаннях iPhone 15 Pro Max став об’єктив із 5-кратним оптичним зумом. Він повідомив, що постачальник Apple компанія Largan Precision розширила свої виробничі лінії з випуску об’єктива, щоб задовольнити високий попит на iPhone 15 Pro Max, постачання якого в деяких конфігураціях в онлайн-магазині Apple вже очікуються лише у листопаді.

Терміни поставки iPhone 15 Pro Max варіюються від 3-4 тижнів для одних конфігурацій і до 6-7 тижнів для інших. Куо заявив, що попит на iPhone 15 Pro Max перевищив попит на iPhone 14 Pro Max за аналогічний період минулого року.

Крім проблеми з камерою, Куо раніше заявляв, що iPhone 15 Pro Max надійшов у масове виробництво пізніше за інші пристрої лінійки, що, імовірно, і стало причиною тривалих затримок з поставками цього пристрою. Вартість iPhone 15 Pro Max у США становить $1199 з об’ємом пам’яті 256 ГБ.

Всі моделі iPhone 15 вже доступні для замовлення і надійдуть у продаж цієї п’ятниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я