Українці можуть купувати іноземну валюту кількома способами. Наприклад, вони можуть обміняти гривні на долари в обмінних пунктах, на чорному ринку або звернутися до відділення банківської установи. Щодо курсу, то, як правило, у банках він найвигідніший, тому кількість валюти там може бути обмежена.
Обмін валют у касах банківських установ відбувається в порядку живої черги і лише за наявності необхідної валюти в касі відділення банку. Однак, оскільки в таких фінустановах курс валют вигідніший, ніж в обмінниках, там можуть спостерігатися проблеми з фактичною наявністю валюти.
Тому, перш ніж купувати долари або іншу валюту, можна зателефонувати на гарячу лінію банку і дізнатися чи є вона в наявності.
Українці, які хочуть купити валюту в еквіваленті до 400 000 гривень, зможуть зробити це швидко і без надання певних документів, проте якщо валютообмін перевищує 400 000 гривень в еквіваленті, то клієнту потрібно буде надати документи, які підтверджують особу — паспорт громадянина України та РНОКПП.
Зазвичай у банках рідко зустрічається інша іноземна валюта, крім долара та євро, тому серед умов купівлі валюти можна побачити:
Після того, як НБУ змінив правила продажу безготівкової валюти, банківські установи запровадили послугу покупки іноземної валюти онлайн. Приміром, українці можуть купити долари у ПриватБанку лише за допомогою мобільного додатку.
Для цього потрібно виконати декілька простих кроків:
Якщо клієнти банку не мають валютної картки, то її можна оформити в «Приват24» і ця процедура займає всього кілька секунд.
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…
Інсайдер Debayan Roy опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) характеристики підготовлюваного до…
Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…
Розумні каблучки Samsung Galaxy Ring скоро будуть випущені у двох більших розмірах. Спочатку про це…
Google планує додати на пошукову сторінку режим ШІ, що надає користувачам можливість діалогу з чат-ботом…