Розкрито головні новинки Apple, припасені для 2024 року

UPG

Чутки про майбутні продукти Apple вже почали курсувати в Мережі, хоча компанія ще не випустила на прилавки навіть iPhone 15.

Інсайдер Марк Гурман з Bloomberg, відомий своєю точністю в прогнозах про продукти бренду, поділився інформацією про те, що чекає на користувачів у 2024 році.

Vision Pro і “Реальність 2.0”
Першою в списку йде Vision Pro – гарнітура доповненої та віртуальної реальності. Очікується, що вона з’явиться в продажу в I кварталі 2024 року. Пристрій, вочевидь, стане магнітом для роздрібних магазинів Apple, привертаючи туди цікавих покупців.

Apple Watch Series X і “Здоров’я”
Компанія також планує оновити лінійку Apple Watch, яка наступного року відзначить свій 10-річний ювілей. Новий годинник отримає оновлений дизайн і функції, пов’язані з моніторингом здоров’я.

iPad Pro і “MacBook-стиль”
iPad Pro обох розмірностей отримають OLED-дисплеї, а чохол-клавіатура Magic Keyboard стане більш металевим, нагадуючи стиль MacBook.

Процесори та iPhone 16
Усі комп’ютери Apple перейдуть на процесори M3. Крім того, iPhone 16 отримає екрани збільшеної діагоналі, що стане першим подібним оновленням за багато років.

Штучний Інтелект
Гурман також стверджує, що штучний інтелект буде ключовим напрямком для Apple у 2024 році, особливо в переносній електроніці.

Таким чином, Apple готує цілу низку інновацій, які, безумовно, привернуть увагу користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я