Google “оштрафували” на $155 млн за відстеження геолокації

UPG

Google погодилася виплатити 155 млн дол. для врегулювання звинувачень в обмані споживачів у Каліфорнії та порушенні їхніх прав на недоторканність приватного життя. Врегульовано претензії, згідно з якими компанія вводила користувачів в оману щодо методів відстеження місця розташування та використовувала їхні дані без відповідної згоди.

Обвинувачі заявляли, що Google продовжувала відстежувати місце розташування користувачів з метою цільової реклами навіть після того, як користувачі вимкнули налаштування “Історія розташування”, що фактично порушувало їхні уподобання щодо конфіденційності. Крім того, Google звинувачувалася в тому, що вводила користувачів в оману щодо можливості блокувати небажану рекламу.

За умовами мирової угоди, компанія Google виплатить Каліфорнії 93 млн доларів і буде зобов’язана надавати прозорішу інформацію про те, як вона відстежує місце розташування користувачів і використовує отримані дані.

Ще 62 млн доларів після вирахування судових витрат будуть спрямовані в некомерційні організації, що займаються питаннями конфіденційності в Інтернеті. Такий підхід було обрано у зв’язку з недоцільністю розподілу коштів між мільйонами індивідуальних користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я