В Youtube можна буде грати в ігри

UPG

Google тестує нову функцію для YouTube – ігровий сервіс YouTube Playables. Поки що ця опція доступна тільки деяким передплатникам YouTube Premium – триває тестування. Користувачеві пропонують пограти в невеликі ігри прямо на сторінці відеохостингу або в мобільному додатку. Таким чином, компанія планує утримувати відвідувача ще довше на своєму проекті.

Можливо, це пов’язано з розвитком нової соціальної мережі X (колишній Twitter), оскільки частина користувачів Youtube, звісно ж, приділятиме увагу новому проекту. Поки що жодних подробиць функції немає – чи залишиться вона надалі незрозуміло. Немає навіть скріншотів – тест доступний дуже вузькому колу користувачів на сторінці експериментального розділу відеохостингу.

А особисто мені здається, що зовсім якесь недалекоглядне рішення. Youtube зі своєю багатомільярдною аудиторією міг би перетворитися реально на соціальну мережу для тих, хто генерує контент – можна було б прикрутити в зручному інтерфейсі всі формати, і люди б нікуди не йшли. А ігри… Ну якось сумнівно, кого зараз можна здивувати простенькими іграми в браузері? Найімовірніше, цей проєкт піде в минуле, як свого часу широко розпіарений Google Stadia для хмарних ігор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я