WhatsApp дасть змогу приховувати IP-адресу під час дзвінків

UPG

У WhatsApp готуються до представлення нової функції, яка дозволить користувачам приховувати свою IP-адресу під час здійснення дзвінків. Інформацію про це отримав портал WABetaInfo, який випробував бета-версію WhatsApp з номером 2.23.18.15. Завдяки цій функції, користувачі зможуть забезпечити додаткову конфіденційність своїх дзвінків.

Щоб нею скористатися, достатньо буде увімкнути опцію в налаштуваннях месенджера. Після цього, дзвінки маршрутизуватимуться через сервери WhatsApp, приховуючи IP-адреси користувачів. Однак слід врахувати, що така ретрансляція може вплинути на якість з’єднання і призвести до невеликих затримок. Наразі функція перебуває на стадії тестування, і поки що немає інформації про точну дату її випуску в публічній версії WhatsApp.

Але це не єдине нововведення, яке WhatsApp запропонував своїм користувачам останнім часом. Розробники також додали кілька інших важливих нововведень. Однією з них є можливість відправки фотографій і відео у вихідній якості. Це було довгоочікуване оновлення, яке дає змогу зберігати якість медіафайлів, не стискаючи їх під час надсилання.

Крім того, WhatsApp інтегрував нейромережу, яка дозволяє користувачам створювати кастомні стікери. Тепер можна створювати власні набори стікерів, що повністю відображають індивідуальність і настрій користувача. Це чудовий спосіб додати креативності та оригінальності в листування з друзями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я