Новини України та Світу

Скільки ракет окупанти хочуть зробити за місяць: у шість разів більше балістичних “Искандер” та інші деталі

Share
Час читання: 2 хв.

“Оборонка” РФ загалом нарощує виробництво своїх далекобійних ракет, у ГУР МОУ розповіли, скільки планується виготовити та модернізувати у серпні

Как сообщает издание« DEFENSE EXPRESS»
Росія активно готується до нових терористичних обстрілів інфраструктури України восени-взимку і станом на сьогодні є небезпечна статистика, коли окупантам вдалося збільшити загальну кількість своїх далекобійних ракет у порівнянні із початком цього року.

Сьогодні російська “оборонка” намагається наростити виробництво своїх далекобійних ракет і в серпні планує досягти показника у 118 одиниць таких ракет, як аеробалістичний “Кинжал” крилаті та балістичні “Искандер”, а також крилаті ракети “Калибр”, Х-101 та модифіковані Х-22 до рівня Х-32.

Таку інформацію виданню “РБК-Україна” розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький.

По окремих ракетах виробництво у серпні має розподілитися наступним чином:

  • близько 40 ракет Х-101;
  • 30 балістичних ракет “Искандер-М”;
  • 20 крилатих ракет “Калибр”;
  • 12 крилатих ракет “Искандер-К”;
  • 10 перероблених ракет Х-32;
  • 6 аеробалістичних ракет “Кинжал”.

Водночас щоб проаналізувати, як швидко окупанти нарощують виробництво своїх ракет, то тут ми можемо взяти дані, озвучені Скібіцьким у середині травня цього ж року.

Тоді відзначалося, що росіяни у місяць виробляють 25 ракет “Калибр”, 35 одиниць Х-101, дві ракети “Кинжал” та п’ять балістичних ракет “Искандер-М” — по крилатих ракетах Х-32 та “Искандер-К” дані не уточнювалися.

І якщо росіянам дійсно вдасться вийти у серпні на визначені показники, то тоді ми можемо говорити про зменшення виробництва ракет “Калибр” на п’ять одиниць, яке водночас компенсується збільшенням на тих же п’ять одиниць виробництва ракет Х-101.

Водночас виробництво балістичних ракет “Искандер-М” могло зрости аж у шість разів — втім, Скібіцький окремо наголошує, що фактичне виробництво окремих типів ракет може відставати від визначеного окупантами плану, але в будь-якому випадку така тенденція доволі загрозлива.

Щодо Х-32, то поки незрозуміло, яку кількість ракет вдалося модернізувати окупантам, але водночас Скібіцький стверджує, що зараз в окупантів у наявності є близько 150 ракет Х-22, які вони модернізують до рівня Х-32.

Щодо “Кинжалів”, то про темпи виробництва до шести ракет на місяць у ГУР МОУ розповідали ще наприкінці червня, водночас у порівнянні з початком року виробництво ракет зросло у три рази — з двох ракет до шести.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024