Приватбанк знімає «незрозумілу комісію» при розрахунку банківською карткою

UPG

Мешканці України поскаржилися, що під час оплати карткою «ПриватБанку» на «Новій Пошті» у них двічі списали комісію. Причому це не поодинокий випадок. У Приватбанку кажуть, що винні певні налаштування терміналів. Про це повідомили на сайті ” Мінфін “.

Яку комісію списує банк

Клієнти ПриватБанку розповіли, що при оформленні «Універсальної» картки ПриватБанку їм повідомили, що оплата товарів та послуг через банківські термінали здійснюється без комісії. Але при оплаті товару на «Новій Пошті», крім вартості доставки та комісії у 417 грн за переказ платежу, банк додатково списав 101,43 грн комісії.

Пояснили у банку це так: «такі налаштування терміналу біля пошти».

«Замість оплати товару, банк провів цю операцію як переказ грошей на картку та списав комісію як з переказу на картку. Тобто комісію за переказ грошей з мене списали і пошта, і банк», – йдеться у повідомленні.

До того ж, при переказі на карту через Приват24 комісію показують перед підтвердженням платежу. У даному випадку, користувач дізналася про неї випадково через 2 дні після операції.

«Я рідко користуюся цією карткою і тримала на ній суму лише на цю конкретну оплату. Тому зняття комісії без попередження чи згоди призвело до виникнення боргу, про який я могла б ще довго не дізнатися, мені б ще % нарахували», — сказала вона.

Також на запитання жінки, як дізнаватися, коли комісія при оплаті є, а коли ні, порадили при кожній оплаті питати касира, як налаштований термінал.

Що сказали у банку:

  • У «ПриватБанку» заявили, що винна «Нова Пошта», яка в POS-терміналах іншого банку запровадила новий тип платежу, який не відноситься до торговельного еквайрингу, а є переказом коштів між картками фізичних осіб.
  • Тому відбувається операція зняття готівки та переведення на картку відправника посилки.
  • Тому у разі таких операцій у ПриватБанку діють стандартні тарифи.
  • Щоб уникнути подібних ситуацій, у банку порекомендували оплачувати послуги за допомогою POS-терміналів ПриватБанку.
  • У такому разі комісія не сплачуватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я