Приватбанк роздає клієнтам по 2000 гривень. Залишилось лише 10 днів

UPG

Клієнти ПриватБанку, які зареєструються для участі в акції до 31 серпня включно, матимуть змогу отримати кешбек у розмірі 2000 гривень.

Просто додай свій номер телефону

Учасниками акції стануть клієнти ПриватБанку, власники картки Mastercard у разі, якщо отримають переказ «Ria» на суму від 2000 гривень, а потім сплатять карткою будь-яку покупку в будь-якому магазині на суму понад 200 гривень. Проста реєстрація через мобільний додаток Приват24: потрібно лише ввести номер свого мобільного телефону.

Першого вересня банком буде обрано переможців акції, які отримають призи у вигляді кешбеку у розмірі двохсот чи двох тисяч гривень. Якщо сильно пощастить, деякі учасники ації може отримати обидві суми.

Як отримати переклад Ria, щоб взяти участь в акції

Грошовий переказ Ria потрібно отримати на карту Mastercard від ПриватБанку.

Це можна зробити:

  • через Приват24 (мобільний додаток або вебверсія);
  • з автоматичним зарахуванням на картку (щоб переказ Ria був автоматично зарахований на картку Mastercard від ПриватБанку, потрібно вибрати в мобільному додатку або повідомити у пункті обслуговування, що використовується — сервісом Bank Deposit, та вказати реквізити картки);
  • у терміналі самообслуговування або у банкоматі;
  • у відділенні (виплата із зарахуванням на картку).

Виплата переказів Ria у ПриватБанку здійснюється без комісії.

Переказ Ria на карту ПриватБанку можна надіслати через мобільний додаток (у 25 країнах).

Щоб переклад Ria був автоматично зарахований на карту, потрібно вибрати в мобільному додатку або повідомити у пункті обслуговування, який скористаєтеся сервісом Bank Deposit, та вказати реквізити картки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я