Якими будуть нові надзвукові пасажирські літаки

UPG

Деякі інженери та пілоти вважають, що зараз у людей є потреба в надзвуковій швидкості під час перельотів. І ось як це планується здійснити.

Американська компанія Boom планує до кінця цього десятиліття почати організовувати надзвукові перевезення пасажирів на літаку Overture. Відбуватимуться перельоти з використанням стійкого авіаційного палива (SAF). Завдяки такому паливу можна буде зменшити вуглецевий слід лайнерів і може скоротити викиди вуглекислого газу на 80% протягом усього терміну служби літака. Крім того, його можна змішувати 50/50 зі звичайним паливом.

Літак Overture повністю працює на паливі SAF. За словами фахівців, цей авіалайнер дасть змогу літати над водою вдвічі швидше за звичайний літак (середня швидкість – 2090 км/год), а також на 20% швидше – над суходолом (швидкість – 1100 км/год у середньому). Палива при цьому витрачатиметься більше, але воно не залишатиме вуглецевого сліду.

Дальність польоту Overture – 4 250 морських миль (близько 6 850 км). Це дає можливість прокладати понад 600 економічно вигідних маршрутів. До того ж вони будуть набагато різноманітнішими, ніж у його попередника Concorde.

Від Лондона до Нью-Йорка можна буде долетіти за 4 години. І це набагато швидше, ніж політ бізнес-класом на дозвуковій швидкості.

В основному Overture літатиме над водою. Все тому, що зараз надзвукові перельоти над сушею заборонені. Це зроблено для того, щоб захистити людей на землі від звукових ударів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я