Кабінет міністрів удосконалив процес надання Пенсійному фонду інформації від Державної міграційної служби у процесі призначення субсидій. На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.
Як нагадав Шмигаль, минулого місяця уряд встановив порядок, за яким вже не потрібно збирати довідки, достатньо подати спрощену заяву для отримання субсидії, зокрема через Дію, сайт або додаток Пенсійного фонду.
Після цього органи ПФУ самостійно збирають необхідні дані із офіційних джерел.
“Сьогодні окремою постановою забезпечуємо автоматичний обмін інформацією між Пенсійним фондом та Державною міграційною службою” , – додав він.
Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів затвердив проведення експериментального проекту зі спрощення процедури звернення громадян за житловою субсидією та якнайшвидшого рішення про її надання.
«Уповноваженому члену сім’ї слід подати спрощену заяву, в якій вказати інформацію про членів домогосподарства, на яких має бути призначено субсидію, місце проживання та реквізити рахунку, на який мають зараховуватися субсидії у разі призначення. Далі органи Пенсійного фонду з офіційних джерел інформації самостійно проведуть збір та опрацювання відомостей, необхідних для призначення виплати» , — йдеться у повідомленні.
Фізично відвідувати органи Пенсійного фонду України (ПФУ) для подання спрощеної заяви не потрібно.
В електронній формі спрощене звернення можна буде подати в онлайн-кабінеті на веб-порталі ПФУ, в мобільному додатку ПФУ, Порталі Дія (коли ця держструктура зможе надати технічну можливість).
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…