Цього тижня ЗМІ повідомили про використання російською поліцією і ФСБ спеціального софту, що дає змогу відстежувати активність користувачів WhatsApp, Signal і Telegram. Нібито з його допомогою можна достовірно встановити, з ким спілкується той чи інший користувач.
Представник Telegram цю інформацію спростував. За його словами, програм, що дають змогу відстежувати активність користувачів Telegram, не існує в природі. При цьому він визнав, що жоден із представлених на ринку месенджерів свідомо нездатний повністю захистити користувачів від спроб ідентифікації, що здійснюються третіми особами, за допомогою DPI.
Зазначена абревіатура розшифровується як Deep Packet Inspection. Йдеться про технологію верифікації мережевих пакетів за допомогою такого критерію, як їхній вміст, з метою фільтрації та регулювання трафіку. Представник Telegram уточнив, що розробники месенджера створили кілька технологій для забезпечення захисту користувачів від цієї загрози. Маються на увазі обфускація і тунелізація трафіку, деактивація мітки часу “останнього візиту” і однорангових голосових викликів. Для додаткового захисту від DPI користувачі можуть використовувати VPN.
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…
Функціями новітньої ШІ-моделі Grok-2 тепер можуть скористатися всі користувачі соцмережі X. Чат-бот доступний навіть без…
HMD Global представила два нових кнопкових телефони під брендом Nokia. Друге покоління Nokia 105 4G…