Цього тижня ЗМІ повідомили про використання російською поліцією і ФСБ спеціального софту, що дає змогу відстежувати активність користувачів WhatsApp, Signal і Telegram. Нібито з його допомогою можна достовірно встановити, з ким спілкується той чи інший користувач.
Представник Telegram цю інформацію спростував. За його словами, програм, що дають змогу відстежувати активність користувачів Telegram, не існує в природі. При цьому він визнав, що жоден із представлених на ринку месенджерів свідомо нездатний повністю захистити користувачів від спроб ідентифікації, що здійснюються третіми особами, за допомогою DPI.
Зазначена абревіатура розшифровується як Deep Packet Inspection. Йдеться про технологію верифікації мережевих пакетів за допомогою такого критерію, як їхній вміст, з метою фільтрації та регулювання трафіку. Представник Telegram уточнив, що розробники месенджера створили кілька технологій для забезпечення захисту користувачів від цієї загрози. Маються на увазі обфускація і тунелізація трафіку, деактивація мітки часу “останнього візиту” і однорангових голосових викликів. Для додаткового захисту від DPI користувачі можуть використовувати VPN.
Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…