Новини України та Світу

Названі найпопулярніші паролі користувачів, які легко підберуть хакери

Share
Час читання: < 1 хв.

Фахівці з кібербезпеки назвали найпопулярніші паролі, що становлять потенційну загрозу для безпеки користувачів. Ці паролі, які легко підберуть хакери, показують вразливість і можуть призвести до несанкціонованого доступу до особистої інформації.

Зазначається, що попри постійні застереження та рекомендації щодо безпеки паролів, багато користувачів продовжують використовувати слабкі та прості комбінації. Це робить їхні облікові записи особливо уразливими перед кіберзлочинцями.

Серед найпоширеніших паролів, що займають верхні рядки списків, “123456”, “password” та “qwerty”. Інші слабкі комбінації включають поширені імена, дати народження, прості слова та фрази, які легко зламати зловмисникам.

Наприклад, паролі “purple”, “letmein” або “202201” можна зламати менш ніж за секунду. Водночас для злому “wednesday1” потрібно понад 2000 секунд.

Експерти з кібербезпеки наголошують, що використання таких слабких паролів може призвести до втрати особистої інформації, фінансових втрат та порушення приватності. Рекомендації щодо створення міцних паролів включають використання комбінацій великих і малих літер, цифр та спеціальних символів, а також унікальних комбінацій для кожного облікового запису.

Експерти також радять використовувати двофакторну аутентифікацію, що забезпечує додатковий захист, а також регулярно міняти паролі та уникати використання одного й того ж паролю для різних сервісів.

Користувачі повинні приділяти належну увагу своїй кібербезпеці та вживати всіх заходів безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу до своїх облікових записів та зберегти свою особисту інформацію в цифровому світі.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

View Comments

  • Справа в тім, що самі кіберфахівці і спричиняють витоки персональних даних, поповнюючи міжнародні бази словників із комбінаціями паролів. АІ лише залишається цими словниками скористатись і якогось часу регулярна зміна паролів вже не допоможе. Згадайте найпотужніші витоки паролів на Yandex та регулярні витоки у Привата. Що вже говорити про мінцифри з їх Дією - за нею весь кіберзлочинний світ полює. Залишилось додати лише дрібку вітчизняної української жадоби наживи...

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024