Вченим з Техаського університету практично вдалося створити мієлофон. Пристрій, який читає думки, працює за принципом аналізу мозкової активності. Результати своїх досліджень фахівці опублікували у виданні Nature Neuroscience.
Декодер думок почали навчати на основі даних МРТ двох людей, яким упродовж 18 годин вмикали різні подкасти. Пристрій робив здогадки – що в цей момент було в думках у кожного з учасників експерименту. Далі все це співвідносили з активністю мозку.
На другому етапі до роботи підключилася рання версія штучного інтелекту ChatGPT. Вона почала досить ефективно вгадувати думки. Принаймні у розробки виходило передати загальний зміст того, про що думала людина. Однак коли піддослідних попросили заплутати пристрій – їм легко вдалося це зробити. Декодер почав видавати плутані речення.
Наразі вчені працюють над виправленням помилок декодера і розраховують зробити пристрій компактним.
Згідно з витоками від Majin Bu, чий послужний список не завжди був на 100% точним,…
Вчора Samsung оголосила дату наступного заходу Galaxy Unpacked, на якому представить нові флагмани Galaxy S25,…
Компанія Apple випустила другу публічну бета-версію iOS 18.3, яка стала наступним етапом тестування майбутнього оновлення…
Схоже, що південнокорейська компанія Samsung готується запустити платну підписку для своїх смартфонів зі штучним інтелектом.…
У мережі з'явилася чутка про вихід наступного покоління ігрових консолей Xbox під назвою Xbox Prime…
AirTag від Apple став популярним з моменту свого запуску в квітні 2021 року, і тепер…