Apple анонсувала свій найпотужніший процесор в історії

UPG

За останні роки Apple зробила значні кроки в переході на власні процесори і останнє оголошення тільки переконало нас у цьому.

У межах цього анонсу нам показали вражаючу потужність чипа M2 Ultra. У той час як попередні версії чипа M2 в основному використовувалися в ноутбуках, Apple підняла планку з версією Ultra, яка тепер встановлена в останніх настільних комп’ютерах Mac Studio і Mac Pro.

M2 Ultra отримав помітні поліпшення продуктивності порівняно з попередниками. Це по суті два чипи M2 Max, об’єднаних в один, подібно до того, як M1 Ultra використовував два чипи M1 Max.

Кількість ядер подвоїлася з 12 до 24. Графічні ядра також подвоїлися, пропонуючи до 76 ядер у топовій моделі.

Зросла і максимальний обсяг підтримуваної оперативної пам’яті – з 96 ГБ до вражаючих 192 ГБ.

Хоча така кількість оперативної пам’яті може бути зайвою для більшості користувачів, вона надає гнучкість і гарантію майбутньої працездатності для вимогливих завдань.

Apple підкреслює медійні можливості нових чипів, виділяючи їхню здатність обробляти складні завдання відеомонтажу. Зокрема, M2 Ultra може легко запускати одночасно 22 потоки 8K відеоформату ProRes, що робить його потужним інструментом для творців контенту та відеоредакторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я