Київстар викликав хвилю обурення через підвищення місячних тарифів

UPG

У зв’язку з високою інфляцією в країні, Київстар попередив клієнтів про підвищення тарифів. Підвищення цін торкнулося більшість клієнтів, які підписали контракт. На деякі тарифи ціна виросла майже в двічі, що розлютило абонентів Київстар.

«Відповідно до закону «Про електронні комунікації» абоненти повідомляються – не пізніше ніж за 7 днів до зміни умов», – відповіли в компанії.

В Київстар також зазначили, що дотримуються вимог чинного законодавства.

” Довіра і репутація для нас на першому місці. Ми завжди допомагаємо протидіяти незаконній діяльності та шахрайським схемам. Наш сервіс на високому рівні, ми з радістю допоможемо нашим клієнтам розібратися з проблемою, якщо у них вона виникне.”- зазначили в Київстар

Навіть після попередження компанії про збільшення тарифів, виникає проблема, що плата за тариф збільшується в декілька разів.

“Спочатку ви запропонували перейти на контракт, а потім регулярно змінювали вартість тарифу до 400 – 500 гривень на місяць. Я все, дякую” – написав обурений клієнт.

У компанії змогли лише додати, що залишати тарифи незмінними не можуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Мало того,при замене тарифного плана,деньги за старый тарифный план”анулируются”(читай-воруются) в пользуКиев стар.Воры и мошенники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я