Київстар запроваджує новий щомісячний платіж для абонентів

UPG

Мобільний оператор Київстар є одним з найпопулярніших серед українських абонентів. Компанія з початку війни організувала безліч благодійних в проєктів та внесла вагомий внесок у перерахуванні коштів на потреби армії. Зараз компанія повідомила про запуск нового благодійного проєкту під назвою «Дитяча надія». Його мета — зібрати кошти для модернізації відділень, придбання медикаментів та нового обладнання для реабілітаційного центру «Незламні».

Допомога буде фінансуватись абонентами добровільно. Ви маєте змогу зробити переказ від 1 до 3000 гривень , за допомогою номера – 450025. Крім того, ви можете підключити щомісячний платіж на суму 2,10, 15 або 20 гривень. Сума буде списана, якщо на вашому рахунку буде мінімум 40 гривень. Перекази можна здійснювати через банківську картку. За момент запуску акції було зібрано вже 14 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. “одним з найпопулярніших”???? Та це саме більше дно!!!!! Хто ще сумнівається то раджу забути за цього недооператора з непомірними апетитами і найгіршим покриттям

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я