Vodafone запропонував своїм абонентам оплатити тариф одразу за 12 місяців

UPG

Один з найбільших мобільних операторів України, Vodafone, постійно дивує своїх абонентів різними акціями та новими пропозиціями. Однак, незважаючи на все це, ціни на такі тарифні плани найчастіше дуже високі, а платити за такими тарифами зможуть не всі українці. Інформація про чергову пропозицію від мобільного оператора з’явилася на офіційному сайті Vodafone.

Отже, йдеться про те, щоб заощаджувати та оплачувати свій тарифний план відразу на рік уперед. Але наскільки дорого це обійдеться абонентам і чи зможуть вони оплатити свій тарифний план відразу за 12 місяців, щоб завжди бути на зв’язку та протягом року не думати про поповнення, залишається питанням.

Так ось, про те, як підключити цю послугу і вартість, теж йдеться на сайті мобільного оператора. Також там повідомляється про цілу низку тарифних планів, які можна одразу за 12 місяців сплатити.

Спеціальна пропозиція для нових клієнтів упродовж перших 7 днів після активації тарифу. Отже, у перші 7 днів користування після активації номера у тарифі діє спеціальна пропозиція щодо підключення послуги “Рік без абонплат”:

  • Joice Start – 1 800 грн
  • Joice Pro – 2 300 грн
  • Joice Max – 3 000 грн
  • Device S – 550 грн
  • Device M – 1 000 грн
  • Device L – 1 600 грн

А ось для абонентів, у яких дані тарифні плани вже підключені, вартість оплати з одразу за 12 місяців обійдеться трохи дорожче. Подробиці про це також на сайті мобільного оператора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я