Уже з 20 березня: Київстар відключить SIM-картки деяких абонентів

Час читання: < 1 хв.

Київстар готує нововведення для своїх абонентів з 20 березня. Мобільний оператор скасує популярну послугу в низці тарифів. Українці більше не зможуть користуватися двома SIM-картами на двох пристроях безкоштовно.

Реклама

Так, Київстар вирішив відключити додаткові SIM-картки абонентів, дозволивши їм користуватися послугами лише з однієї картки. Щоб далі продовжувати використовувати дві SIM-карти, наприклад для планшету і смартфону, абонентам доведеться додатково за це сплачувати. Також користування другою SIM можна обрати як Суперсилу.

Раніше було можливо лише користуватись інтернетом з додаткової SIM-карти, але зараз абоненти матимуть можливість навіть здійснювати дзвінки. Тобто у всьому є переваги.

Зараз читають  Microsoft запускає програму Copilot+ для ПК без потреби в Windows Recall

Послуги “SIM для планшета” або “SIM для другого телефона” у багатьох актуальних тарифах Київстар можна підключити безоплатно, у якості Суперсили. Наприклад, у тарифах LOVE UA На максимум, LOVE UA Контракт, ВАШ Безлім та у безлічі інших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.